Василь Михайлович Щур

«Гуманітарний Центр Міжгір’я» створили у середині березня – за ініціативи голови Міжгірської ТГ Василя Щура.

Гарячий лютий 2022-го… Підступний напад ворога, війна, невизначеність… Та українці швидко згуртувались. Військові відбивали ворожу навалу. Волонтерський рух кинувся на допомогу армійцям та цивільним. Треба було оперативно реагувати на складну гуманітарну ситуацію. Вже на той час була значна потреба у допомозі внутрішньо переміщеним особам. Люди шукали прихисток у західних регіонах країни, більшість з них не мала засобів для існування.

НАШІ ВОЛОНТЕРИ

До роботи гуманітарного центру долучили волонтерів – з числа місцевих мешканців та внутрішньо переселених осіб, які мали  досвід роботи у маркетингу, логістиці, медіа, володіли іноземними мовами. Свої навички ці працівники активно застосували у Гуманітарному центрі.  Шукали вантажі за кордоном, проводили перемовини з партнерами, координували доставку гуманітарної допомоги.  Наш Центр швидко встановив контакти  з благодійними фондами, виробниками, представниками діаспор, релігійними спільнотами. З початку діяльності центру отримали та розподілили більше 1200 тон вантажу. Це продукти харчування, одяг, засоби гігієни, медикаменти, військова амуніція.

З КИМ СПІВПРАЦЮЄМО

Наш Центр співпрацює з більш ніж півсотні закордонних фондів та організацій з усієї Європи. Зокрема, PresHranice, Clovek v tisni, DIAKONIE (Чехія). Міністерство закордонних справ Чехії, AEPU (Франція), Ahrefs, Air Liquide fondation, Alight, Товариство українців Фінляндії, World Central Kitchen та багато інших.  З багатьма організаціями підписали меморандуми про співпрацю. І спільно реалізовуємо проекти.

КОМУ ДОПОМАГАЄМО

Гуманітарні вантажі сортуємо і доправляємо їх до більшості регіонів. Особлива увага до районів неподалік зони бойових дій: Луганщина, Донеччина, Миколаївщина, Запоріжжя, Харківщина, Херсонщина – там де ситуація на межі гуманітарної катастрофи.  Допомогу розвозять водії-волонтери. Також запровадили адресну доставку. Відсилаємо допомогу поштою нужденним сім’ям які звертаються до нашого Центру. Активно допомагаємо сім’ям, які оселилися на Закарпатті. Забезпечуємо людей безкоштовним повноцінним харчуванням та продуктовими наборами, а також безкоштовним тимчасовим житлом.

Також наш центр активно допомагає Збройним Силам України.

Забезпечуємо бійців ліками, продуктами харчування та спорядженням, автотранспортом. Також допомагаємо підрозділам ДСНС та МВС, які виконують завдання на звільнених територіях. А також медичним закладам у прифронтових регіонах.

НАШІ ПРОЕКТИ

Центр реалізовує низку цільових проектів. Вони направлені на залучення донорської допомоги під конкретні проекти: «Забезпечення харчуванням ВПО», «Продуктові набори», «Засоби гігієни», «Світла оселя», «Зручний дім», «Допоможи дитині», «Логістика гуманітарних вантажів», «Реконструкція житла», «Автомобілі для ЗСУ», «Ремонт автомобілів для ЗСУ», «Дрони для ЗСУ, «Протидія дронам», «Тактична медицина»

Із залученням вашої допомоги маємо на меті допомогти якомога більшій кількості людей, які опинилися у скрутному становищі через війну

Творімо добро разом! На Благо країни!